Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym Szczecin

Piękne, pełne i zmysłowe usta to zdecydowanie symbol kobiecości. Często jednak nie jesteśmy do końca zadowolone z kształtu swoich ust. Wszystkie zdjęcia na  stronie to metamorfozy wykonane przez lek. Annę Bednarek – specjalisty w powiększaniu i modelowaniu ust.

Dawka kwasu hialuronowego, który wstrzykujemy w usta nie tylko wpływa na ich rozmiar i kształt, ale także przynosi szereg innych korzyści. Usta stają się nawilżone, głębia koloru zostaje przywrócona, a usta kuszą jędrnością i atrakcyjnym wyglądem. Ilość kwasu hialuronowego dobieramy indywidualnie. Pracujemy na preparatach najwyższej jakości. Efekt jest trwały i w pełni bezpieczny.

usta na płasko szczecin
modelowanie ust szczecin
powiększanie ust szczecin (2)
szczecin usta
MODELOWANIE I POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM Cena
Najnowsze metody dobierane indywidualnie - usta na płasko, Russian Lips, Paris Lips, Natural Lips
Restylane Kysse 1ml1200zł
Stylage M 1ml 1200zł
Juvederm Ultra Smile 0,55ml 950zł
Cel zabiegu

Celem zabiegu powiększenia i modelowania ust jest zwiększenie objętości ust i nawilżenie tak aby wyglądały młodziej, pełniej i bardziej atrakcyjnie. W medycynie estetycznej zabieg ten jest jednym z najęczęsciej wybieranych. Powszechnie się uważa, że modelowanie ust zwiększa atrakcyjność twarzy przede wszystkim wśród kobiet, jednakże  przedstawiciele obu płci mogą bez względu na wiek poddać się temu zabiegowi. Przy modyfikacjach ust stosowane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, który jest zdecydowanie bezpieczny, bez ryzyka uczulenia gdyż kwas hialuronowy zawiera się naturalnie w tkankach człowieka (magazynuje wodę). Wiek oraz czynniki środowiskowe takie jak np. promienie słoneczne powodują spadek jego poziomu w organizmie. Konsultacja z lekarzem pozwala na dobranie odpowiedniej, indywidualnej dawki kwasu hialuronowego dla konkretnego pacjenta i jego potrzeb biorąc pod uwagę oczekiwania i możliwości (zwiększenie objętości czerwieni wargowej, modelowanie konturu ust, podkreślenie łuku kupidyna, wywinięcie górnej wargi czy też wypełnienie zmarszczek w okolicach ust).

Wskazania

– małe lub wąskie usta,
– asymetria ust,
– niwelowanie efektów starzenia się ust,
– chęć poprawy wyglądu ust,

Przeciwwskazania

– ciąża i karmienie piersią,
– stany zapalne skóry, infekcje,
– skłonności do blizn przerostowych (keloidów),
– choroby układu immunologicznego,
– stany zapalne skóry,
– choroba nowotworowa.

Przebieg zabiegu

Zabieg powiększania i modelowania ust przeprowadza specjalistka z wieloletnim doświadczeniem – lekarz Anna Bednarek.  Podaje się miejscowe znieczulenie, a następnie po 20-30minutach cieniutką igiełką podaje się preparat modelujący usta. Sam zabieg trwa około 15 minut. Na całą wizytę należy zarezerwować około 60 minut.

Efekty

– poprawa kształtu ust, powiększenie,
– redukcja skutków starzenia się ust
– nawilżenie,
– poprawa elastyczności,
– redukcja zmarszczek,
– redukcja opadających kącików ust,
– poprawa kolorytu ust

Efekt zabiegu pozostaje na okres od 7 do 9 miesięcy w zależności od wieku pacjenta, rodzaju użytego podczas zabiegu preparatu, stanu i kondycji skóry, stylu życia i ekspozycji na słońce. 

Zadzwoń

530 430 395

Al. Wyzwolenia 105a/u2b, 71-421 Szczecin Wejście od Fizjomedica, gabinet nr 6

Umów się na wizytę