szczecin usta modelowanie i powiększanie
szczecin usta
zwiększanie objętości ust szczecin
modelowanie ust szczecin
powiększanie ust szczecin (2)
WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM SZCZECIN
wypełnianie zmarszczek kwasem szczecin
hialuronidaza szczecin

Zabiegi medycyny estetycznej

Anna Bednarek MED to miejsce w którym zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście lekarza, profesjonalne porady oraz zabieg wykonany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w klinice Anny Bednarek jest mezoterapia igłowa. Zabieg ten zaliczany jest do grupy zabiegów małoinwazyjnych. Polega na wykonywaniu drobnych iniekcji na leczonej okolicy między innymi twarzy, owłosionej części głowy, dekolcie. W czasie zabiegu płytko podskórnie lub śródskórnie lekarz wstrzykuje substancje lecznicze. Może to być np. osocze bogatopłytkowe, ale również koktajl kwasu hialuronowego z aminokwasami lub z dodatkiem witamin. Zabieg wykonywany jest w celu nawilżenia skóry i dodaniu substancji leczniczych. Efekty są widoczne praktycznie już po kilku dniach. Skóra ma wyraźnie lepsze nawilżenie, jest bardziej wygładzona i napięta. Poprawia się jej kolor, wygląda bardziej zdrowo. Zabieg stosujemy w wielu wskazaniach, takich jak: poprawa jędrności, cellulit, drobne zmarszczki, rozstępy, wypadanie włosów, siniaki pod oczami.

Zazwyczaj pierwsza wizyta pacjentki w naszej klinice to zabieg powiększania ust. W dzisiejszych czasach zmieniają się poglądy na modę i oczekiwania pacjentek. Dlatego też stosujemy odpowiedni kwas hialuronowy oraz wykonujemy zabieg także kaniulą.

Powiększanie ust to jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej.

Zabieg, który jest równie popularny co pozostałe wcześniej wymienione to botox. Toksyna botulina działa relaksująco na mięśnie, dzięki temu możemy wygładzać zmarszczki mimiczne. Zabieg jest mocno skuteczny, bezpieczny a przy tym praktycznie bezbolesny. Poza wygładzeniem zmarszczek, botoks stosujemy także w leczeniu  leczeniu nadpotliwości oraz bruksizmu. Efekty pojawiają się już kilka dni po podaniu i utrzymuje się do 6 miesięcy.